kilka słów o nas

Doświadczeni sportowcy i trenerzy

Jarek Czuba to osoba pełna energii i bujająca w obłokach 😀 Mówi, że nie wie czyją inicjatywą było powstanie My Endurance, ale na pewno sam pomysł jak i wdrążenie projektu powstało w Beskidzie Wyspowym podczas wspólnego treningu z Kacprem, którego przedstawimy w kolejnym poście.

Krótko o sobie. Coś tam biega, coś tam ćwiczy. Maniakalny fan treningu w domu, bez dodatkowego sprzętu. Z bieganiem związany od ok 5 lat, kształtował się pod okiem Marcina Świerca i jak sam mówi, dało mu tu ogrom możliwości i niezbadanej dotychczas wiedzy, aby móc rozpocząć własny projekt biegowy. Fan kuchni roślinnej, który nigdy nie dba o dietę, aczkolwiek uważa, że kluczem w odżywianiu jest proste jedzenie. Zaprosić go do znajomych to odwieczny problem, bo tego nie zje, tego się nie napije…gwiazdor… Od lat silnie związany z marką Mountain Fuel Polska, a także organizator XRUN – Biegi Górskie. W dalszym ciągu mocno rozwijający się zawodnik, a teraz również skupiony na pracy trenerskiej.

Jedno z wielu jego marzeń to rozpowszechnianie biegania w Beskidzie Wyspowym i własny ośrodek szkoleniowy w tychże górach !

myendrunace-jaroslaw-czuba-team
Scroll to Top