Trening personalny | Plany treningowe

My endurance team

Liczy się rozsądne i całościowe podejście do treningu. Zapewnimy Ci kompleksową opiekę trenerską, ukierunkowaną na Twój cel.

Kacper Kościelniak
Jarek Czuba
Jarek Czuba

Jarosław Czuba

Jarek to osoba pełna energii i bujająca w obłokach . Mówi, że nie wie czyją inicjatywą było powstanie My Endurance, ale na pewno sam pomysł jak i wdrożenie projektu powstało w Beskidzie Wyspowym podczas wspólnego treningu z Kacprem.

Krótko o sobie. Coś tam biega, coś tam ćwiczy. Maniakalny fan treningu w domu, bez dodatkowego sprzętu. Z bieganiem związany od ok 5 lat, kształtował się pod okiem Marcina Świerca i jak sam mówi, dało mu tu ogrom możliwości i niezbadanej dotychczas wiedzy, aby móc rozpocząć własny projekt biegowy. Fan kuchni roślinnej, który nigdy nie dba o dietę, aczkolwiek uważa, że kluczem w odżywianiu jest proste jedzenie. Zaprosić go do znajomych to odwieczny problem, bo tego nie zje, tego się nie napije…gwiazdor… Od lat silnie związany z marką Mountain Fuel Polska, a także organizator XRUN – Biegi Górskie. W dalszym ciągu mocno rozwijający się zawodnik, a teraz również skupiony na pracy trenerskiej.

Jedno z wielu jego marzeń to rozpowszechnianie biegania w Beskidzie Wyspowym i własny ośrodek szkoleniowy w tychże górach!

Zobacz Mój profil
Kacper Kościelniak
Zobacz Mój profil

KAcper Kościelniak

Kacper o wiecznie uśmiechnięta barwna postać. Występuje w Beskidzie Wyspowym, a najczęściej można go spotkań na Luboniu Wielkim. To właśnie tam toczy bitwę o segmenty na stravie z innymi biegaczami. Zaledwie od 3 lat ściga się z powodzeniem w górach, jednak dopiero przy piwie powie Ci, że wcześniej trenował biegi narciarskie, gdzie zbudował mocne fundamenty siły i wytrzymałości biegowej.
Od 2019 roku zawodnik Salco Garmin Team, drużyny, której nie trzeba przedstawiać biegaczom górskim, a w której Kacper jeszcze bardziej rozwija swoje możliwości.
Salco również w tym projekcie będzie pomagać i dbać o jak najlepszą regenerację.

Zobacz Mój profil

Trenujemy

Jeżeli twoim celem jest dobra kondycja, zdrowie i dobre samopoczucie to dobrze trafiłeś. Przede wszystkim zajmujemy się treningiem biegowym jednak uważamy, że osoba dobrze wytrenowana powinna być sprawna fizycznie, mieć dobrą mobilność ciała oraz dobre zdrowie. Dlatego ważne są dla nas rożne formy treningu, które pozwalają na zrównoważony rozwój.

trening biegowy

Trenujesz od dawna ale nie widzisz postępu? A może dopiero zaczynasz biegać? Stworzymy dla Ciebie plan treningowy, który pozwoli zrealizować twoje cele.

trening sprawnościowy

Jeżeli twoim celem jest ogólna sprawność fizyczna, dobre samopoczucie oraz zdrowie to dobrze trafiłeś. Ułożymy dla Ciebie plan treningowy, który pozwoli Ci czuć się zdrowo i sprawnie.

trening kolarski

Wolisz jeździć na rowerze niż biegać? Chcesz poprawić swoje osiągi, ćwiczyć optymalnie? Ułożymy dla Ciebie zbalansowany trening dzięki, któremu będziesz trenował efektywnie i nie będziesz tracił czsu na treningu.

Zadbamy o wszystko

Plan treningowy

Skomponujemy Ci plan treningowy dopasowany do Twojej sprawności fizycznej, twoich możliwości, twoich celów treningowych, twojego dostępnego na trening czasu.

Zdrowie

Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie oraz satysfakcja z treningów. Będziemy ciągle analizować twoje treningi dzięki czemu dobierzemy optymalną jednostkę treningową oraz czas regeneracji.

Progres

Każdy plan treningowy jest nastawiony na realny i systematyczny progres. Na podstawie twojego celu i oczekiwań będziemy dobierać odpowiednie formy treningu aby poprawić Twoje najsłabsze punkty.

07.
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania to śmiało skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje! Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Email

kontakt@myendurance.pl

Telefon

Scroll to Top